زمان ثبت : یکشنبه 8 مهر‌ماه سال 1386 در ساعت 03:10 ب.ظ
نویسنده : مهدی الله یاری
عنوان : خرعبلات

ـــ نظرتون در مورد الیاس سریال اغما چیه؟به نظر شما دکتر پژوهان تا این قسمت داستان گناهی مرتکب شده؟نظر شما رو نمی دونم اما به نظر من که ثواب هم کرده.شما اگر جای اون بودید چکار می کردید؟خداییش اگر شخصیتی مثل الیاس رفیقتون بود و اونقدر قبولش داشتید و اون کارهای عجیب غریب رو هم می کرد واقعا مثل پژوهان فکر نمی کردید که برگزیده شدید؟

داستان قشنگیه فقط حیف که تکراری شد.خط کلیش شده عین سریال او یک فرشته بود.ولی با این حال قشنگه.اگر توی این ژانر می خواید فیلم هالیوودی ببینید پیشنهاد می کنم

 The Devil's Advocate با بازی آل پاچینو رو حتما ببینید.واقعا زیباست و اولین تجربه من از آل پاچینو بود که این بابا خیلی هم به دلم نشست.

ـــ هفته اول دانشگاه رو پیچوندم.ولی فردا صبح باید راه بیوفتم طرف کرج!خیلی سخته....عصرها از دانشگاه افطاری بگیرم سریع ببرم خونه ساعت ۷ باشگاه باشم روز هم که کلاس برم.....رسما به فنا میرم!

ـــنمیدونم زده به سرم یا نه ولی کلی هاست با پهنای باند نامحدود رو که یک شرکت بهم داده بود گفتم نمی خوام!البته اونا هم فکر کار خودشون بودن ولی خیلی حرفه!اصلا دوست ندارم خر حمالی بکنم واسه یک عده دیگه!فعلا داریم مذاکره می کنیم که یک جوری فعالیت کنم که هم به نفع من بشه هم  به نفع اونا.البته بعید میدونم از اونا چیزی به من برسه!اگرم راضی نشدن کلا همکاریمو باهاشون قطع می کنم.

ـــ پیشنهاد میکنم شما هم از VPN استفاده کنید.عجب چیزیه!ای پی امریکا بدون محدودیت های اینترنت ایران و بدون افت محسوس سرعت!ترجیحا رایگان باشد!


فیلم The jacket رو از اینجا دانلود کنید.خودم قبلا دیدمش.فیلم جالبیه.کیفیت هم احتمالا چیزی فراتر از DVDRIP هست مثل بقیه فیلم ها و سرعت هم که دیگه عالیه.محدودیت زمانی هم نداره.پسورد هم در بخش نظرات هست.در ضمن دوستان این لینکهایی که من میزارم لینکهای vip هست و برای دانلود باید پول بدید اما توی این وبلاگ بدون پول میتونید بگیریدشون!اگر هم بخواید کلک رشتی بزنید و برید کل فیلمهایی که توی این سایت هست رو دانلود کنید باید بگم پسورد فایلهای متفاوت هست!صبر کنید من در هر پستم یک لینک معرفی میکنم.نظر هم یادتون نره!